T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Ankara İl Sağlık Müdürlüğü SBÜ. Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi

T.C. Sağlık Bakanlığı T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Ankara İl Sağlık Müdürlüğü SBÜ. Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

179- Çubuk'ta toplu sünnet heyecanı

Güncelleme Tarihi: 11/05/2018

Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Yukarı Çavundur Mahallesi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından ortaklaşa yürütülen proje kapsamında mahalledeki çocuklar sünnet ettirildi.

Çubuk Yukarı Çavundur Mahallesi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından ortaklaşa yürütülen proje kapsamında mahalledeki 15 çocuk erkekliğe ilk adımı attı.

Derneğe başvuran ailelerin talebi üzerine Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Prof. Dr. Yaprak Üstün'den destek isteyen dernek başkanı Osman Şahbudak, hastane yönetiminin destekleriyle 15 çocuğu ücretsiz olarak sünnet ettirdi.

Üstün, gazetecilere yaptığı açıklamada, sünnet polikliniğinin geçen yıl hizmete girdiğini belirterek, "Bugün, 15 çocuğumuzu sünnetlerini yaptık. Bu sayede yine bir sosyal faaliyeti daha gerçekleştirmiş olduk. Sünnet polikliniğimizde hijyenik bir ortamda uzmanlarımız tarafından yapılıyor. Aileler ve çocuklar uygulamadan çok memnun." diye konuştu.

IMG_8959.JPGIMG_8930.JPG

IMG_8941.JPG

Ekran Alıntısı.JPG

Ekran Alıntısı1.JPG

Ekran Alıntısı2.JPG