T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Ankara İl Sağlık Müdürlüğü SBÜ. Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi

T.C. Sağlık Bakanlığı T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Ankara İl Sağlık Müdürlüğü SBÜ. Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Misyon , Vizyon ve Değerlerimiz

Güncelleme Tarihi: 14/02/2018
     MİSYONUMUZ 

     
Kadın sağlığı ve yenidoğan başta olmak üzere tüm hizmet sunduğumuz alanlarda çağdaş bilgi ve en son teknolojik uygulamaları kullanarak, bilimsel verilere dayalı, hasta ve yakınları ile çalışanlarının haklarını, sağlık ve güvenliğini ön planda tutan ve etik kurallara saygılı hizmet vermenin yanında nitelikli ve evrensel standartlarda eğitim, öğretim ve araştırma yapılması için gerekli ortamın teminine adanmış olmaktır. 

     VİZYONUMUZ 

     En ileri çağdaş bilgi ve teknolojinin sunulduğu, hasta ve çalışan memnuniyetinin mükemmele ulaştığı uygulamaları ve yönetim anlayışıyla örnek bir model oluşturan, uluslararası düzeyde tanınan lider bir sağlık tesisi olmaktır. 


     DEĞERLERİMİZ 

- Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmiş olan kurumsal yönetim ilkeleri ve etik değerlere, etkinlik, kalite ve verimlilik ilkelerine bağlılık. 
- Ekip çalışmasını temel alarak, bilimsel, yenilikçi ve araştırmacı yaklaşımı sağlamak. 
- Güvenilir, disiplinli, çalışkan, güler yüzlü ve saygılı olmak. 
- Çalışanların, sağlığını ve güvenliğini korumak, hastalarımızın ve yakınlarının haklarına saygı duymak ve korumak. 
- Ulusal ve evrensel insani değerlere sahip çıkmak. 
- Ürettiğimiz bilimsel sonuçları sağlığa katkıda bulunmak amacıyla paylaşacak şekilde bilimsel ortamlar sağlamak .