T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Ankara İl Sağlık Müdürlüğü SBÜ. Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi

T.C. Sağlık Bakanlığı T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Ankara İl Sağlık Müdürlüğü SBÜ. Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Laboratuvarlar

Güncelleme Tarihi: 20/10/2017

Hastanemizde hizmet veren multidisipliner laboratuvarlar kompleksi, farklı laboratuar dallarının bir arada aynı amaca hizmet etmek üzere oluşturdukları bir bütündür.

Laboratuvar birimlerimiz; Hormon Laboratuvarı, Biyokimya Laboratuvarı, Mikrobiyoloji Laboratuvarı, Androloji Laboratuvarı, Acil Laboratuvarlarından oluşmaktadır. Her biri yüksek teknolojik imkanlara sahip bu laboratuvarlar, teknik spektrumlarını hastanemizin ihtiyaçları doğrultusunda sürekli geliştirmektedir.

Oldukça geniş bir çalışma alanı olan laboratuvarlarımızın tetkikleri günlük hatta saatlik olarak çalışılabilmektedir. 24 saat kesintisiz olarak hizmet veren laboratuvarlarımızda akredite olmuş cihaz ve kitler kullanılmakta olup test sonuçlarımızın tümü yurt dışı izleme programları ile sürekli kontrol edilmektedir.


  slider03.jpg